Zkušenosti s přípravky NYDA®

"Žádná živá veš ve vlasech nezůstala"

Zatímco jsem se celé dětství vším úspěšně vyhýbala, teď mě bohužel „dostaly“, respektive ne mě, ale mé 2 syny. Když můj starší syn Adam, přinesl ze školy vši poprvé, byla jsem nešťastná a „v šoku“! Utratila jsem stovky korun za nejrůznější přípravky, ale často živé vši i hnidy pořád ve vlasech byly! Vyzkoušela jsem i různé „babské“ rady, ale bohužel bez efektu. Situace se však změnila, když jsem měla možnost vyzkoušet NYDU. Byla jsem příjemně překvapená jednoduchou aplikací, příjemnou konzistencí, ale to nejdůležitější bylo - viděla jsem výsledek HNED! Žádná živá veš ve vlasech nezůstala a hlavně funguje také na hnidy! Pro jistotu jsem za týden aplikaci zopakovala, ale ve vlasech jsem již nenašla jediného „nezvaného“ hosta.

Autor recenze: Soňa P. | Fotografie: synové paní Soni

"Když si vzpomenu, že jsem se za vši kdysi styděla, musím se tomu zasmát"

Když dcera donesla domů poprvé vši, byl to pro mě šok a začala jsem okamžitě vinit sebe. Od té doby jsme řešili vši opakovaně a já pročetla snad všechny informace na internetu a stala jsem se skoro odborníkem. :) Když si vzpomenu, že jsem se za vši kdysi styděla, musím se tomu zasmát. No, ale k věci, jsem strašně ráda, že se NYDA dostala i do ČR. Na základě všech recenzí, co jsem o ní na internetu našla, jsem dokonce zvažovala, že si ji objednám přímo z Německa. Teď už to řešit nemusím, NYDOU jsem vyzbrojená a čekám až opět uslyším: "Mami, nemám zase vši?" :)

Autor recenze: Radka V. | Fotografie: paní Radka s dcerou Evičkou

"Díky hřebenovému aplikátoru se přípravek opravdu snadno nanáší"

Jednoho dne nás potkala "nepříjemná" záležitost a to, že dcera přinesla ze školy vešky.... Nečekala jsem na nic a pospíchala jsem ihned s dcerkou do lékárny. Na doporučení paní lékárnice jsme zakoupily přípravek Nyda plus pro husté a dlouhé vlasy. Díky hřebenovému aplikátoru se přípravek opravdu snadno nanáší a rovnoměrně roztírá do délek. Po týdnu jsme celé pro jistotu zopakovaly ještě jednou, ale bylo to zbytečné, po veškách už bohudík ani památky...

Autor recenze: Gábina Š. | Fotografie: dcera paní Gábiny

"Vřele doporučuji všem věkovým kategoriím"

Když jsem se po čtyřicítce rozhodl, že si nechám narůst dlouhé vlasy a budu nosit malý cop na temeni, ještě jsem nevěděl, co to všechno obnáší. Navíc v kombinaci s plnovousem. Že si vás lidé pletou s bezdomovcem, nebo vás automaticky zařadí do skatulky terorista, je docela zábavné, ale že budu muset sdílet s dospívajicími  dcerami ve skolním věku různé katáče a hřebeny, v tom jsem neviděl žádný problém. A vida, brzy se ukázal opak. Doslova na mě zaútočila veš, kterou děti přivedly ze školy. 

Po předchozích zkušenostech s jinými přípravky s ne vždy s dobrým výsledkem, padla volba na přípravek NYDA EXPRESS. Už po první aplikaci jsem pochopil, že tento přípravek je ten pravý, zmizely jak hnidy tak i vši a hlavně bylo pryč i nepříjemné svědění. Vřele doporučuji všem věkovým kategoriím. A ještě jedna věc. NYDU jsem pro jistotu pořídil i do zásoby! :)

Autor recenze: Petr K. | Fotografie: pan Petr osobně

Pošlete nám svoji zkušenost

Fotografie (ideálně celé rodiny) *

Dávám souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti Medindex spol. s r.o., sídlem: Olštýnská 607/1, Praha 8, 181 00, IČ 2615517, DIČ CZ2615517 vedené u Městského soudu v Praze, spisová značka C 74915 za marketingovými účely. Tento souhlas platí na dobu 3 let a je možné jej kdykoliv odvolat zkontaktováním společnosti Medindex spol. s r.o. tel. (+420) 284682673, email: medindex@mdx.cz, vypracováno dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679.

* Pole označená hvězdičkou jsou povinná