Aktuality

NYDA® na lékárenských konferencích

5. dubna 2023

NYDA tým se v průběhu března a dubna zúčastnil několika farmaceutických konferencí a jak nám lékárníci potvrdili, téma vší a hnid je i v lékárnách stále aktuální.

Těší nás zájem farmaceutů o tuto problematiku, i to, že najít účinný přípravek, který funguje na vši i hnidy není tak složité - stačí si v lékárně zakoupit NYDA plus nebo NYDA express. :)

NYDA® na Rodinném festivalu v Kampa Parku

18. září 2018

Tentokrát jsme vyrazili s naším NYDA týmem uzavřít léto na „Rodinný festival“, který probíhal v Kampa parku v Praze. Začátkem školního roku je problematika vší velice aktuální, a tak nás maminky pořádně zásobovaly dotazy!

V dětském NYDA koutku bylo také hodně živo, protože děti zajímaly více pastelky a omalovánky než rychlost účinku přípravků NYDA, kdo by to byl řekl. :)

Festival v nás rozhodně zanechal spoustu pěkných vzpomínek a těšíme se na další!

16 otázek a odpovědí na téma vši s parazitoložkou Radmilou Zavadilovou

27. června 2018

Připravili jsme dotazník, který by měl odpovědět na většinu nejčastějších dotazů v rámci problematiky vší. Na dotazy odpovídá MVDr. PharmDr. Radmila Zavadilová, CSc. z Ústavu farmakologie a farmacie na VFU Brno.

Čtěte zde >>

Tým NYDA® v terénu na akci nazvané "S kočárkem Prahou"

23. května 2018

Žluté lázně v Praze Podolí již po deváté hostily akci pro všechny stávající i budoucí maminky nazvanou "S kočárkem Prahou". Nelenili jsme a s celým týmem jsme se vydali maminkám radit, jak vyzrát na vši.

Maminky byly z přípravků NYDA nadšené, atmosféra uvolněná a celá akce se velice vydařila! :)